بوانا اموزش اخلاقی داستان نوجوانان داستان کوتاه

بوانا: اموزش اخلاقی داستان نوجوانان داستان کوتاه انتشار کتاب مسافران زمان رفیع افتخار

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات منشا صد درصد پرسپولیسی است/ بیرانوند از ترکیه پیشنهاد دارد ، معاون کلوب پرسپولیس

معاون کلوب پرسپولیس با بیان اینکه کار پیوستن مدافع عراقی به این تیم نهایی شده است هست، گفت: علیرضا بیرانوند از یک تیم ترکیه‌ای پیشنهاد دارد.

منشا صد درصد پرسپولیسی است/ بیرانوند از ترکیه پیشنهاد دارد ، معاون کلوب پرسپولیس

معاون کلوب پرسپولیس: منشا صد درصد پرسپولیسی است/ بیرانوند از ترکیه پیشنهاد دارد

عبارات مهم : ترکیه

معاون کلوب پرسپولیس با بیان اینکه کار پیوستن مدافع عراقی به این تیم نهایی شده است هست، گفت: علیرضا بیرانوند از یک تیم ترکیه ای پیشنهاد دارد.

به گزارش مهر، محمدعلی ترکاشوند در گفتگو با رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به اینکه گادوین منشا زیر قراردادش با کلوب پرسپولیس زده هست، گفت: باید منشا را صد درصد پرسپولیسی بدانید و کار امضای قراردادش تمام شده است هست. یک مقدار سوء تفاهم هایی ایجاد شده است بود که منشا دیروز با مدیر برنامه هایش به کلوب آمد و صحبت کردیم. در نهایت این سوء تفاهم حل شد و ما قراردادش را علنی کردیم.

منشا صد درصد پرسپولیسی است/ بیرانوند از ترکیه پیشنهاد دارد ، معاون کلوب پرسپولیس

وی تاکید کرد: منشا زیر قراردادش نزده بود. او فکر می کرد با ما یک نامه امضا کرده و نمی دانست که قرارداد رسمی امضا کرده است! به هر حال او توجیه شد و صد درصد بازیکن پرسپولیس است.

معاون اقتصادی کلوب پرسپولیس راجع به جذبب بازیکنان دیگر گفت: ما شجاع خلیل زاده را هم گرفته ایم. برانکو بازیکنان دیگر را هم مدنظر دارد که در حال مذاکره هستیم و تقریبا نهایی شده است هست. اجازه بدهید هر موقع قرارداد امضا شد، اسامی آنها را اعلام کنیم.

معاون کلوب پرسپولیس با بیان اینکه کار پیوستن مدافع عراقی به این تیم نهایی شده است هست، گفت: علیرضا بیرانوند از یک تیم ترکیه‌ای پیشنهاد دارد.

ترکاشوند در پاسخ به این سئوال که آیا سعد ناطق بازیکن عراقی هم مدنظر کلوب پرسپولیس است؟ گفت: بله، مذاکرات ما با این بازیکن تقریبا نهایی شده است هست. منتظریم که او این هفته به پایتخت کشور عزیزمان ایران بیاید.

وی راجع به اینکه آیا علیرضا بیرانوند از کلوب ویارئال پیشنهاد دارد آیا که نماینده کلوب ویارئال اسپانیا در ورزشگاه آزادی حضور یافته بود، گفت: خیر، من چیزی راجع به حضور نماینده ویارئال در ورزشگاه آزادی نشنیدم. فکر می کنم یک تیم ترکیه ای خواهان بیرانوند است ولی این بازیکن با ما قرارداد دارد.

واژه های کلیدی: ترکیه | بازیکن | بازیکنان | بیرانوند | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs