بوانا اموزش اخلاقی داستان نوجوانان داستان کوتاه

بوانا: اموزش اخلاقی داستان نوجوانان داستان کوتاه انتشار کتاب مسافران زمان رفیع افتخار

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کی‌روش حق دارد قرارداد کوتاه مدت را نپذیرد / مجید جلالی

«مربیان بزرگ و با شناسنامه، هرگز قرارداد کوتاه‌مدت نمی‌بندند. کی‌روش هم مانند دیگر مربیان بزرگ قرارداد کوتاه‌مدت را قبول نمی‌کند. فدراسیون فوتبال باید استراتژی

کی‌روش حق دارد قرارداد کوتاه مدت را نپذیرد / مجید جلالی

مجید جلالی: کی روش حق دارد قرارداد کوتاه مدت را نپذیرد

عبارات مهم : ایران

«مربیان بزرگ و با شناسنامه، هرگز قرارداد کوتاه مدت نمی بندند. کی روش هم مانند دیگر مربیان بزرگ قرارداد کوتاه مدت را قبول نمی کند. فدراسیون فوتبال باید استراتژی خودش را مشخص کند و طبق همان استراتژی عمل کند. تاج و همکارانش در فدراسیون باید مسیر تیم ملی تا جام جهانی ۲۰۲۲ را از امروز مشخص کنند و با توجه به عوامل متعدد چون شرایط اقتصادی و فوتبالی تصمیم خود را جهت ادامه همکاری با کی روش بگیرند.»

مجید جلالی در گفت وگو با اعتمادآنلاین در خصوص شرایط تیم ملی و حضورش در جام جهانی گفت: اعتقاد دارم که اگر شرایط معنوی و ذهنی جهت تیم ملی مهیا باشد اتفاق های خوبی جهت تیم ملی فوتبال رخ خواهد داد ولی اگر شرایط را جهت تیم ملی آماده نکنیم مطمئن باشید که همه باهم ضرر خواهیم کرد. جامعه فوتبال کشور عزیزمان ایران و هواداران باید تلاش کنند در این روزهای باقی مانده تا جام جهانی آرامش را به تیم ملی انتقال دهند.

او راجع به روند آماده سازی تیم ملی هم گفت: خوشبختانه اردوهای تیم ملی مدت زمانی است که شروع شده است و کی روش هم به عنوان یک مربی بزرگ کار خودش را به خوبی انجام می دهد. او برنامه های مشخصی جهت تیم ملی دارد و همین عنوان باعث می شود که امید زیادی به تیم ملی در جام جهانی داشته باشیم.

کی‌روش حق دارد قرارداد کوتاه مدت را نپذیرد / مجید جلالی

جلالی راجع به گروه تیم ملی و تیم های حاضر در این گروه گفت: گروه تیم ملی باوجود حضور تیم های قدرتمندی مانند پرتغال و اسپانیا گروه خوبی هست. با وجود بازیکنان جوان و باانگیزه در تیم ملی کشور عزیزمان ایران و تفکرات کادر فنی امید دارم که تیم ملی بازی های خوبی در جام جهانی از خود به نمایش بگذارد.

مربی تیم پیکان پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه همکاری با کی روش را به سود فوتبال کشور عزیزمان ایران دانست و افزود: مربیان بزرگ و با شناسنامه، هرگز قرارداد کوتاه مدت نمی بندند. کی روش هم مانند دیگر مربیان بزرگ قرارداد کوتاه مدت را قبول نمی کند. فدراسیون فوتبال باید استراتژی خودش را مشخص کند و طبق همان استراتژی عمل کند. تاج و همکارانش در فدراسیون باید مسیر تیم ملی تا جام جهانی ۲۰۲۲ را از امروز مشخص کنند و با توجه به عوامل متعدد چون شرایط اقتصادی و فوتبالی تصمیم خود را جهت ادامه همکاری با کی روش بگیرند.

«مربیان بزرگ و با شناسنامه، هرگز قرارداد کوتاه‌مدت نمی‌بندند. کی‌روش هم مانند دیگر مربیان بزرگ قرارداد کوتاه‌مدت را قبول نمی‌کند. فدراسیون فوتبال باید استراتژی

جلالی در خصوص گروه تیم ملی در بازی های جام ملت های آسیا و هم گروهی کشور عزیزمان ایران با یمن، ویتنام و عراق گفت: فکر می کنم که با این قرعه ای که نصیب تیم ملی در جام ملت های آسیا شده است است تیم ملی باید به فکر مرحله های بالاتر جام ملت ها باشد. مطمئن باشید که تیم ملی کشور عزیزمان ایران یکی از بخت های مهم قهرمانی در جام ملت های آسیاست و باید تحلیل های خودمان را از امروز جهت مرحله بعد این مسابقه ها آماده کنیم.

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | فوتبالی | قرارداد | استراتژی | کوتاه مدت | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs