بوانا اموزش اخلاقی داستان نوجوانان داستان کوتاه

بوانا: اموزش اخلاقی داستان نوجوانان داستان کوتاه انتشار کتاب مسافران زمان رفیع افتخار

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی پرواز به بغداد ادامه دارد ، سه شرط کشور عزیزمان ایران جهت از سرگیری پروازهای نجف

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با بیان اینکه ایرلاین‌های ایرانی با برگشتن اوضاع به حالت عادی خود هیچ مشکلی جهت استمرار پروازها به نجف ندارند، اعلام کرد: در صورتی

پرواز به بغداد ادامه دارد ، سه شرط کشور عزیزمان ایران جهت از سرگیری پروازهای نجف

سه شرط کشور عزیزمان ایران جهت از سرگیری پروازهای نجف/ پرواز به بغداد ادامه دارد

عبارات مهم : ایران

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با بیان اینکه ایرلاین های ایرانی با برگشتن اوضاع به حالت عادی خود هیچ مشکلی جهت استمرار پروازها به نجف ندارند، اعلام کرد: در صورتی که پرسشها این فرودگاه در سه حوزه برطرف شود، می توان این پروازها را از سر گرفت.

مقصود اسعدی سامانی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به وضع حقوق و عوارض فرودگاهی تازه در فرودگاه نجف اظهار کرد: یکی از مسائلی که باید در این فرودگاه حل شود، پرسشها مربوط به عوارض می شود که از ایرلاین ها و مسافران گرفته شده است و شرایط را جهت استمرار برنامه های پروازی سخت کرده است.

پرواز به بغداد ادامه دارد ، سه شرط کشور عزیزمان ایران جهت از سرگیری پروازهای نجف

وی ادامه داد: در کنار بحث قیمت هندلینگ فرودگاهی نیز در نجف نیاز به عوض کردن و تحول دارد که امیدواریم در جریان مذاکرات شرکت هواپیمایی کشور عزیزمان ایران با مسئولان این فرودگاه شرایط بار دیگر عوض کردن کند.

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با اشاره به لزوم عوض کردن رفتارهای تبعیض آمیز موجود در فرودگاه نجف جهت هواپیماهای ایرانی تصریح کرد: در طول روزهای گذشته مذاکراتی جهت عوض کردن در این شرایط مطرح شده است و امیدواری هایی نیز وجود دارد. هر چند تا زمانی که اظهار نظر قطعی صورت نگیرد، برنامه ما تغییری نخواهد کرد.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با بیان اینکه ایرلاین‌های ایرانی با برگشتن اوضاع به حالت عادی خود هیچ مشکلی جهت استمرار پروازها به نجف ندارند، اعلام کرد: در صورتی

اسعدی سامانی در پاسخ به این پرسش که آیا ایرلاین های ایرانی در دیگر فرودگاه های عراق نیز با مشکلاتی مواجه هستند، نیز گفت: ما طبق موافقت نامه دوجانبه میان کشور عزیزمان ایران و عراق امکان انجام ۹۱ برنامه پروازی در طول هفته را داریم که در کنار فرودگاه نجف به دیگر فرودگاه های عراق انجام می شود. در حال حاضر پروازهای ما به شهرهایی مانند بغداد، سلیمانیه و اربیل در دستور کار است و هیچ مسئله و محدودیتی نیز پیش روی آنها قرار ندارد.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با مذاکرات انجام شده است پرسشها مربوط به فرودگاه نجف در کوتاه ترین وقت برطرف شود ولی در غیر این صورت نیز فرودگاه بغداد با توجه به مسافت نسبتا نزدیکی به عتبات عالیات دارد امکان مدیریت پروازها را خواهد داشت و برنامه ما در این فرودگاه طبق روال گذشته ادامه پیدا می کند.

واژه های کلیدی: ایران | بغداد | ایرانی | برنامه | فرودگاه | فرودگاه | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs